Характеристики, відгуки та порівняння мобільних пристроїв

Популярні бренди

→ Всі бренди

Новинки смартфонів

Популярні гаджети

Набирають популярність в лютому 2020

Останні новини

FOO - це рейтинги, відгуки, порівняння та аналіз характеристик гаджетів

Метою проекту FOO є зручний формат інформації про різні гаджети, будь то телефони, сучасні планшети чи розумні годинники.

Необхідність такого ресурсу продиктована ринком смарт техніки, що представляє по кілька десятків моделей кожного місяця. Такий наплив інформації неможливо переробити не тільки простому користувачеві, але і витонченому гіку. Досить зручно, коли всі питання і відповіді доступні в структурованій формі, таблицях та на одному просторі.

Інтерес наших читачів завжди викликають смартфони, так як процес їх розвитку з кожним роком все прискорюється і для того щоб відчувати себе в тренді, доводиться вивчати питання більш досконально. Для багатьох гаджет став не тільки модним аксесуаром, але і універсальним інструментом для роботи (ведення блогу, отримання і обробка медіа контенту тощо). Це висуває певні вимоги до обрання апарату.

Звичайно, покупка актуального флагмана щороку могла б з легкістю вирішити цю задачу, але з економічної точки зору, такий підхід не завжди виправданий, тим більше, часто можна отримати очікуваний функціонал за розумний бюджет. Допомогти в раціональному виборі надійного помічника з необхідними властивостями і є першочерговим завданням команди ресурсу foo.com.ua.

Характеристики телефонів

Технічний розділ сайту, де зібрані незаперечні факти, про складові елементи кожного смартфона або іншого гаджета. Інформація розрахована не тільки на досвідчених користувачів, здатних через сам погляд на суху таблицю цифр визначити чого вартий пристрій, але і для простих користувачів, які шукають відповідь на питання: «Чим краще самсунг від сяомі чи бюджетного хонор?»

Для зручності, данні зібрані в таблицях, щоб порівняння було зручним і зрозумілим, а повна інформація про характеристики елементів дає можливість побачити деталі, не висвітлені рекламними менеджерами пристроїв.

Так можна для себе дізнатися, що в смартфоні Xiaomi використана високочутлива камера від Samsung або Super AMOLED матриця дисплею, які будуть оцінені вище, ніж китайські аналоги з такими ж цифрами в характеристиках.

Розуміння того, який модуль використаний при побудові телефону, дає можливість перевірити результати синтетичних тестів і дізнатися реальний досвід роботи з цим обладнанням, що неодмінно важливіше, ніж теоретичний потенціал, обіцяний виробником.

Відгуки про телефони

Досвід використання конкретного гаджета говорить набагато більше, ніж будь-які характеристики, заявлені виробником. Важливо, враховувати період написання відгуку і відсоткове співвідношення між позитивними, негативними і нейтральними думками про пристрій. Деякі об'єктивні недоліки гаджета можуть бути виправлені виробником з випуском чергового оновлення операційної системи і були нічим іншим, як помилкою при написанні коду. Саме з цієї причини, не достатньо просто подивитися на середню оцінку по даному смартфону або побачити відсоток задоволених власників, потрібно більш ретельно розібратися в причинах, які їх не влаштовують деяких, і чи є вони для вас вагомими.

Окремо взяті магазини або площадки можуть вміщати частку покупних відгуків, які не є незалежними думками і не несуть користі у виборі, але виходом з такого становища є порівняння якомога більшої кількості таких оцінок, де відсоток суб'єктивних і покупних НЕ буде домінувати. Цієї думки дотримується медіа видавництво foo.com.ua і обробляє максимальну кількість історій з відгуками власників про реальний досвід експлуатації кожного гаджета. Порівнявши всі плюси і мінуси, покупець з великою часткою ймовірності отримає очікуваний результат і залишиться задоволеним.

Порівняння характеристик телефонів

У ситуаціях, коли кілька моделей можуть бути розглянуті до покупки і потрібно, все таки, визначитися, корисно звернутися до порівнянь, де найчастіше розглядаються схожі телефони, які є конкурентами або аналогами, але з деякими змінами в функціоналі. Досвідчені фахівці і на практиці покажуть, на що можуть відбитися ці відмінності і що купити за тією ж ціною.

Іноді гаджети можуть бути максимально схожі за дизайном, але абсолютно не підходити під конкретні умови експлуатації, в такому випадку, вчасно отримана інформація вбереже користувача від емоційної покупки і дозволить зберегти бюджет для дійсно вартої речі.

Великі таблиці порівняння скорочують час, необхідний на відсіювання не відповідних моделей, в такому вигляді інформація сприймається максимально структуровано і дозволяє сконцентруватися на важливих деталях.

Рейтинги кращих телефонів 2020 року

ТОП новинок телефонів завжди є широко обговорюваною темою, кожен аналізує ринок гаджетів і підшукує гідну заміну свого апарату, а що може бути більш актуально, ніж кращі телефони 2020 року випуску.

Безсумнівно, для кожного цей ТОП найкрутіших телефонів є своїм і відповідає абсолютно різним вимогам, хтось в пошуках бюджетного гаджета з гарною камерою, а комусь потрібен телефон з хорошим акумулятором. Проте, таких вимог не так багато і аналізуючи апарати, кращі за відгуками, рано чи пізно можна відкрити для себе цей список бажаних пристроїв, що повністю задовольняють як по функціоналу, так і за ціною.

Шукати подібну інформацію, розкидану в мережі досить затратно по часу, а спиратися на думку популярного блогера загрожує заразитися його суб'єктивною оцінкою, тому, команда FOO підготувала різнопланову інформацію по кожному пристрою для максимальної об'єктивності і звичайно-ж власний ТОП телефонів 2020, зібраний читачами і реальними власниками цих девайсів. Заощаджуйте свій час і розглядайте тільки кращі варіанти перевірених смартфонів.